Grunn-Service AS er en fremtidsrettet grunnentreprenørbedrift på Jæren i Rogaland. Som lokal bedrift kjenner vi klima og grunnforhold. Dette gjør oss godt rustet til å håndtere ditt prosjekt.

For deg som kunde gir det ekstra trygghet å vite at ditt oppdrag håndteres av lokale fagfolk som har forankring i en bedrift med solid økonomi og gode fremtidsutsikter. Vi har fokus på kvalitet og kompetanse i alle ledd, og strekker oss langt for å gjøre det lille ekstra!

Ta gjerne kontakt med oss for å høre hva vi kan gjøre for akkurat deg!

Bryne:

Vardheivegen 52
4340 Bryne

Randaberg:

Tangen 2
4072 Randaberg

Telefon: 51 42 75 00
E-post: post@grunn-service.no

KONTAKTPERSONER HOS GRUNN-SERVICE AS

lIVAR sKRETTINGLAND

dAGLIG lEDER

Tlf.: 905 22 234
E-post: livar@grunn-service.no

Kristoffer Ree

CFO

Tlf.: 414 79 812
E-post: kristoffer.ree@grunn-service.no

Ole Christian Østensen

HMSK-Leder

Tlf.: 955 57 687
E-post: ole@grunn-service.no

Heine schea

HR-Leder

Tlf.: 975 11 044
E-post: heine@grunn-service.no

Tom Lode

Kontraktsleder

Tlf.: 932 56 453
E-post: tom@grunn-service.no

Kjetil Løland

Markedsleder

Tlf.: 916 61 844
E-post: Kjetil@grunn-service.no

Henrik Halsnøy

Stikningsleder/Siv.Ingeniør

Tlf.: 414 53 702
E-post: henrik.halsnoy@grunn-service.no

Jo bratland

Kalkulatør

Tlf.: 932 56 452
E-post: jo@grunn-service.no

Simen innvær

Kalkulatør//trainee

Tlf.: 980 67 217
E-post: simen@grunn-service.no

Tom time

Leder drift og anlegg

Tlf.: 900 82 870
E-post: tom.time@grunn-service.no

Jan-Eirik Sørbø

prosjektleder

Tlf.: 406 38 544
E-post: JEAS@grunn-service.no

Stig Håland

prosjektleder

Tlf.: 469 79 001
E-post: stig@grunn-service.no

Anders Ueland

Sprengningsleder//Prosjektleder

Tlf.: 976 88 086
E-post: anders.ueland@grunn-service.no

Kjell Åge Skauvik

Driftsleder

Tlf.: 926 26 353

E-post: kjellaage@grunn-service.no

Per Odd Klingsheim

Driftsleder

Tlf.: 938 52 671
E-post: perodd@grunn-service.no

Kåre vigre

Driftsleder

Tlf.: 932 56 455
E-post: kvigre@grunn-service.no

Rolf stenseth

Driftsleder

Tlf.: 991 63 453
E-post: rolli@grunn-service.no

Bjørn kåre hebnes

Driftsleder

Tlf.: 928 17 900
E-post: hebbe@grunn-service.no

Torfinn Viste

Driftsleder

Tlf.: 911 13 154
E-post: Torfinn.viste@grunn-service.no

Åge bjørnsen

Landmåler

Tlf.: 916 15 158
E-post: aage@grunn-service.no

Skjalg Løge

Landmåler

Tlf.: 971 43 848
E-post: skjalg@grunn-service.no

Bente Kvia

Landmåler

Tlf.: 412 56 374
E-post: bente@grunn-service.no

Frøydis Kåstad

administrasjon

Tlf.: 958 44 235
E-post: f.kaastad@grunn-service.no

Siw REE aniksdal

Opplæringsansvarlig

Tlf.: 459 59 737
E-post: siw@grunn-service.no

Tommy søyland

Lager- og verkstedansvarlig

Tlf.: 915 46 792
E-post: tommy@grunn-service.no