Grunn-Service AS er en fremtidsrettet grunnentreprenørbedrift på Jæren i Rogaland. Som lokal bedrift kjenner vi klima og grunnforhold. Dette gjør oss godt rustet til å håndtere ditt prosjekt.

For deg som kunde gir det ekstra trygghet å vite at ditt oppdrag håndteres av lokale fagfolk som har forankring i en bedrift med solid økonomi og gode fremtidsutsikter. Vi har fokus på kvalitet og kompetanse i alle ledd, og strekker oss langt for å gjøre det lille ekstra!

Ta gjerne kontakt med oss for å høre hva vi kan gjøre for akkurat deg!

Vardheivegen 52
4340 Bryne

Telefon: 51 42 75 00
E-post: post@grunn-service.no

KONTAKTPERSONER HOS GRUNN-SERVICE AS

lIVAR sKRETTINGLAND

dAGLIG lEDER

Tlf.: 905 22 234
E-post: livar@grunn-service.no

Salgs- og markedsansvarlig

Tom Lode

Salgs- og markedsansvarlig

Tlf.: 932 56 453
E-post: tom@grunn-service.no

Heine schea

Marked- og personalansvarlig

Tlf.: 975 11 044
E-post: heine@grunn-service.no

Tom time

prosjektleder

Tlf.: 900 82 870
E-post: tom.time@grunn-service.no

Anders Ueland

Sprengning- og massehånteringsleder

Tlf.: 976 88 086
E-post: anders.ueland@grunn-service.no

Jo bratland

Kalkulatør

Tlf.: 932 56 452
E-post: jo@grunn-service.no

Skjalg Løge

Landmåler

Tlf.: 971 43 848
E-post: skjalg@grunn-service.no

Kåre vigre

Driftsleder

Tlf.: 932 56 455
E-post: kvigre@grunn-service.no

Anders thu

Driftsleder

Tlf.: 932 56 459
E-post: anders@grunn-service.no

Stig Håland

Driftsleder

Tlf.: 469 79 001
E-post: stig@grunn-service.no

Kjell Åge Skauvik

Driftsleder grønt

Tlf.: 926 26 353

E-post: kjellaage@grunn-service.no

Stian Haugvaldstad

Driftsleder grønt

Tlf.: 932 88 448

E-post: Stian@grunn-service.no

Frøydis Kåstad

HMS-Ansvarlig/kontormedarbeider

Tlf.: 958 44 235
E-post: f.kaastad@grunn-service.no

Alf Erik lunden

Verksted- og logistikk

Tlf.: 950 54 206
E-post: verksted@grunn-service.no

Tommy søyland

Service/reperasjon

Tlf.: 915 46 792
E-post: tommy@grunn-service.no